תגיש לי for Dummies

וכדי לא להרגיש בבונקר מול האיומים מסביב אז הלכתם ליאסר ערפאת וביקשתם ממנו שיגן עליהם מפני הטרור  אבל הוא זרק אותכם מכל המדרגות.

When you produced this file, remember to Take note that the fact that it's been proposed for deletion would not necessarily mean that we do not price your form contribution. It just ensures that a single man or woman believes that there's some specific difficulty with it, like a copyright concern.

The right to implement this get the job done is granted to any one for almost any objective, with no disorders, Except if this kind of disorders are required by legislation.

ברוב הפעמים משתמשים בעובד מתוך המערכת לשם טיפול גבייה מלקוחות . אותו עובד בדרך כלל עסוק בעוד כמה דברים בעבודתו השוטפת ולא תמיד מתפנה לביצוע ומעקב שוטף על החובות, אין מערך גבייה מסודר!

מר רייכסמן לא התבלבל, הרי אדוני רואה שכולם פועלים והרוויזיוניסטים

המפית היא סיפור החתונה הכי טוב שהעולם אי פעם שמע עליו. כלומר, נחיה באושר ועושר יחסי.

Please remember to reply to and – if ideal – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which center on the nominator will likely not impact the result of the nomination. Thanks!

ח. לגבי קידום הקריירה - כן, אני אחד מאותם מתכתנים ששירת בצבא. אבל אתה יודע מה -  אני גם למדתי בטכניון אחרי, והייתי לומד בטכניון מדעי המחשב בכל מקרה, אתה רוצה שנתחשבן ביחד על כמה כסף הפסדתי בגלל שירותי הצבאי? זה לא תרומה והוקרה והערכה די והותר?

ג. כן, יש עדיין עליה מכל מיני מקומות, ואפילו עליה של אידאולוגים דרך ארגון נפש בנפש, אני לא מכחיש, אבל לאחרונה גם התחלתי לפרסם להם נתונים אמיתיים (שמוסתרים על ידי הממשלה  ) בדף.

תוכל לשלוח לי שאר תמונות מעניינות (של המשתתפים בטיול כמובן) במייל?

If the media also doesn't have a copyright tag, Then you definately must also include one particular. When you created/took the picture, audio, or movie You'll be able to use self

גל: "תרבחו ותסעדו זאת ההזמנה של המרוקאים למימונה. כל עם ישראל מוזמן, פעם אחרונה וראשונה בשנה שכל אחד יכול להיכנס לכל בית וליהנות מהמטעמים".

אני כותב את ההודעה הזאת מארץ הקודש ולא מארץ הקנגורו, ולא נראה לי שזה ישתנה בשנים הקרובות, אבל אני לא יכול שלא לתהות אם אני לא דופק את הילדים והנכדים (ההיפותטיים) שלי בזה שאני נשאר כאן.

File:Sahlechet P7160078.JPG has become shown at Commons:Deletion requests so that the Group can examine check here regardless of whether it should be retained or not. We'd recognize it if you may check out voice your impression concerning this at its entry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *